Всеукраїнська акція "День юного натураліста"

Проблема взаємозв'язку людини з природою не нова, вона мала місце завжди. Виходячи з актуальності зазначеного питання, учні нашої школи не залишилися байдужими до екологічних проблем. Практичні навички природоохоронної роботи юні екологи продемонстрували в рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста», яка в нашій школі проходить під керівництвом вчителя біології Муромцевої Ольги Анатоліївни.

/Files/images/IMG_1378.JPG

Міські заходи в рамках акції відбувалися в ІІ етапи.

На І етапі учні 8-А класу Курочкін Д. та Антоненко А. взяли участь у конкурсі презентацій «Розквітай, мій рідний Миколаїв».

/Files/images/IMG_1373.JPG

Епіграфом для виступу юні екологи обрали слова Ю. Олійника:

За чисті води, чисті ріки
Боротись будемо навіки.
Хай стане чистою земля!
Бо в ній господар – ти і я.

Виступаючі порушували актуальні проблеми природоохоронної роботи рідного краю, зазначили систему роботи всіх учасників навчально-виховного процесу з даного напрямку діяльності. За підсумками журі наших учасників визнано переможцями в конкурсі та нагороджено грамотою за І місце !

/Files/images/IMG_1379.JPG

/Files/images/IMG_1381.JPG

В ІІ етапі акції - конкурсі-вікторині «Водні ресурси Миколаївщини» взяла участь команда учнів 5-7 класів.

/Files/images/IMG_1702.JPG

Активну участь на даному етапі виявили учні
Грищенко А., Петрова У., Чорнобривець А.

/Files/images/IMG_1708.JPG

/Files/images/IMG_1709 1.JPG

/Files/images/IMG_1710.JPG

Урочисте нагородження переможців конкурсу, а команда посіла І місце, відбулося 12 листопада 2015р. на міських екологічних читаннях «Збережемо для нащадків», які проходили у Центральній міській бібліотеці ім.Кропивницького.

Вітаємо всіх учасників Всеукраїнської акції «День юного натураліста»! Так тримати!