Від творчого вчителя до творчого учня

Найважливішим пріоритетом оновлення сучасної освіти є творча індивідуальність учня, його здатність творити і створювати навколишній світ. У цій ситуації відбувається переорієнтація всієї системи навчання й виховання "від людини освіченої до людини творчої".

/Files/images/DSC01588.JPG

Педагогічний колектив школи працює над створенням умов для розвитку творчих здібностей учнів. Своїм досвідом роботи з колегами на педагогічній раді поділилися вчителі, які використовують в своїй діяльності творчі вправи, нестандартні завдання, технології розвитку креативного мислення учнів.

/Files/images/DSC01591.JPG

/Files/images/DSC01592.JPG

/Files/images/DSC01610.JPG

Результатом плідної праці педагогів Попович О.Б., Гречко Л.О., Чернишової Л.М., Грищенко Л.С. є не тільки вісокі навчальні досягнення школярів, а й призові місця їх учнів на міському етапі предметних олімпіад і конкурсів.

Бажаємо вчителям задоволення від здійснення творчих задумів, радості від спілкування з учнями й колегами, упевненості та натхнення.

/Files/images/DSC01599.JPG