Міський історико-патріотичний конкурс "Пам'ять і гідність в серцях молодих"

Учень 10 класу Оруджев Аслан та учениця 7-А класу Маломан Любава взяли участь у І етапі міського історико-патріотичного конкурсу «Пам’ять і гідність в серцях молодих». Наші учні відвідали Музей «Суднобудування та флоту», де для них, та ще 38 учнів миколаївських шкіл, провели змістовну та цікаву екскурсію. Після закінчення екскурсії учасники конкурсу заповнили анкету та відповіли на 10 історичних питань.

/Files/images/100_9068.jpg Після підведення підсумків Аслан і Любава пройшли у ІІ етап конкурсу, який буде проходити 21 листопада у Музеї «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1944 рр.»./Files/images/100_9073.jpg

Бажаємо їм перемог!