Інтегрований урок у 7 класі

/Files/images/3816.jpg

В нашій школі для учнів 7 класу був проведений інтегрований урок української мови та трудового навчання.

/Files/images/3828.jpg

Працюючи над складанням усного твору-опису про виконання дій, діти стали безпосередніми учасниками захоплюючого процесу виготовлення повітряної петлі.

/Files/images/3844.jpg

Під керівництвом вчителя української мови Чернишової Л.М. учні на уроці вчилися чітко й послідовно розповідати про трудовий процес, дотримуючись вимог стилю; розвивали свої творчі здібності.

/Files/images/3834.jpg

А вчитель трудового навчання Капустян О.М. керувала процесом набуття практичних навичок у виготовленні певного виробу.

Нетрадиційна форма уроку захопила учнів. Протягом 45 хвилин діти проявляли активність, зацікавленість .Урок виявився динамічним і результативним.

/Files/images/3858.jpg

/Files/images/3862.jpg