ТАЄМНИЦІ ПРИРОДИ

Наше об’єднання в цьому навчальному році працює над темою « Ціннісне ставлення до природи». В зв’язку з цим ми вирішили весь рік спостерігати за змінами в живій природі.

/Files/images/image (2).jpg

В жовтні місяці нам запропонували екскурсію в Зелені хутори, де різноманітний рослинний світ. Багато цікавого ми побачили і послухали екскурсоводів про рослинність Миколаївщини.

/Files/images/image (1).jpg

Звернули нашу увагу і на рослини – символи. Ми спробували чай, який настояли на травах.

/Files/images/image.jpg

На одній із класних годин ми підвели підсумки побаченого, а також кожна група підготувала дома і розповіла про рослини, які «допомагають» людині в побуті.

/Files/images/image (3).jpg

В наших планах відвідування Краєзнавчого музею, де є багато композицій про природу рідного краю.

Прес центр учнівського колективу 2-А класу


МАЛЬОВНИЧЕ МІСТО ХЕРСОН

Цікава подорож відбулася 22 жовтня для учнів 5-Б і 2-Б класів в Херсонський обласний краєзнавчий музей, в якому є найбільше зібрання матеріалів, свідчень і предметів з історії та культури Херсонщини.

/Files/images/PA221144.JPG

Ознайомились з однією з найвідоміших та безцінних музейних скарбниць Півдня України.

/Files/images/DSC06242.JPG

Широко відкрив двері для нас Херсонський планетарій, де ми здійснили подорож до зірок. Справжній релакс, вражаюча подорож в фентезі, в променях місячного сяйва через чарівні звуки.

Занурилися в неординарну музику і екрани перетворилися для нас в двері казкових світів, які нам не приходилось бачити, але напевно ми мріяли про це.

/Files/images/PA221152.JPG

/Files/images/PA221334.JPG

У наших планах відвідати базу відпочинку «Чайка» у пониззі річки Дніпро, щоб побачити етнічний музей , музей предметів побуту наших предків під відкритим небом.

Прес центр учнів 5-Б класу.


ТАКЕ ЦІКАВЕ ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ

/Files/images/20160901_085515.jpg

У житті 5-А класу протягом І семестра відбулося багато цікавих занять та трапилось декілька цікавих пригод.

Перша історія – історія знайомства та перший урок.

/Files/images/20160901_102527.jpg

Колективне відвідування дитячої бібліотеки ім. В.Хоменко і Ш.Кобера (філія №9). Там було цікаво дізнатися, що один з юних партизанів колись давно був учнем нашої школи. Історія двох героїв справила незабутнє враження на учнів.

/Files/images/20161123_135115.jpg

Також учні 5-А клас брали участь у заході «Ми діти твої, Україно». Під час проведення цього довели, що гідні зватися дітьми України. Адже найскладніші завдання вирішували з легкістю.

/Files/images/20161111_133826.jpg

А токож ми весело зустрічали Новий рік: відвідали міську ялинку, концерт у палаці творчості учнів, а також виступ членів Миколаївської філармонії.

/Files/images/20161226_124402.jpg

Батьківський комітет 5-А класу


ЗАХОДИ 7-А КЛАСУ

Протягом нового навчального року в 7-А класі відбулося багато різноманітних заходів. Але одними із найяскравіших, це участь в шкільному осінньому ярмарку, який щорічно проходить восени, збирає не тільки учнів, вчителів та батьків школи, а й гостей з Управління освіти, Науково - методичного центру та депутатів. Ярмарок в нашій школі - це цікава традиція з багатьма запальними танками та цікавими виступами. Для учнів нашого класу це подія значима. До неї ми готуємося і з великим задоволенням, залучаємо батьків, які залюбки власноруч із дітьми готують безліч домашніх ласощів , що приносить для дітей багато позитивних емоцій.

Напередодні нового року наш клас щорічно відвідує Будинок творчості учнів , де з великим задоволенням дивимось різні вистави. Любов до театрального мистецтва зароджує в учнів не тільки інтерес до професійних постанов, але і спонукає до участі в театралізованих дійствах та розвиває творчі здібності .

Ось і в цьому році після закінчення вистави зворушливі чарівні посмішки та гарний настрій ми залишили на цьому фото.


ДЕНЬ ПРАПОРА

Хай лопотить крилом, неначе птах,
Наш прапор в піднебессі Батьківщини,
Тримаймо, браття, міцно у руках
І суще, і грядуще України!

/Files/images/7Б.jpg

Саме такими словами розпочались урочистості з нагоди Дня Прапора,який відзначається щороку 23 серпня. Це – свято, встановлене на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України…

/Files/images/7бб.jpg Учні 7 та 8 класів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з повагою ставляться до державних символів і охоче беруть участь в урочистостях до Дня прапора української держави.

З великим захопленням діти спостерігали за тим,як бійці, які брали участь в АТО, урочисто підняли Державний Прапор України, після чого городян привітали творчі колективи.

/Files/images/77.jpg Школярі впевнені, що здорова, молода нація – це патріоти, це майбутнє України .

Нехай прапор України піднімається над мирним небом, а його колір зігріває наші серця!

Прес-центр учнівського самоврядування
Кузнецова Ольга, Осмяткіна Вікторія


НАЩАДКИ ВІЙСЬКОВОЇ СПРАВИ

Однією з складових військово-патріотичного виховання є спортивні змагання «Нумо, хлопці!», які щорічно проходять в нашій школі. Ось і в цьому році хлопці 11 класу показали найкращі результати.

/Files/images/11.JPG Підтримати хлопців прийшли й дівчата. Емоції вирували, настрій у всіх був піднесений, учасників підбадьорювали оплесками, криками. Раділи і засмучувались, але не здавались.

Надії виправдались, хлопці 11 класу посіли І місце. Тож ми пишаємось майбутніми захисниками нашої Вітчизни!

Прес-центр учнівського самоврядування
Шандарчук Катерина


У 1-Б КЛАС ЗАВІТАВ
СВЯТИЙ ЧУДОТВОРЕЦЬ МИКОЛАЙ

Святий отче, Миколай!
Нашу хату не минай!
Подаруй ти нам потіху,
І торбину повну сміху,
І здоров'я для родини,
Красну долю для Вкраїни.
Нині святий Миколай
В український піде край,
Всім, хто чемний і слухняний,
Подаруночки роздасть.

Наші діти свято вірять в існування доброго захисника Миколая і намагаються не гнівити його. І тоді Святий принесе дарунки та солодощі.

/Files/images/IMAG0601.jpg

/Files/images/IMG_2016-12-19_085234_HDR.jpgМалеча виконала танцювальні композиції, пісні, читала вірші, за старанність дітлахи були нагороджені подарунками.

Але у кожному подарунку дітлахи, окрім солодощів, отримали незвичний сюрприз! Це була лозинка!

Учні були дуже здивовані, а класний керівник Раїса Миколаївна пояснила, що, якщо діти пригадають свої негарні вчинки протягом року та дадуть обіцянку гарно поводитись, Чудотворець Миколай забере лозинки.

/Files/images/IMG_2016-12-19_085129_HDR.jpg

Дуже цікаво було спостерігати, як дітлахи вчились сміливо називати свої помилки.

Цьогорічне свято запам’ятається учням та усім присутнім батькам приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

/Files/images/110.jpg

Дякуємо за таке чудове свято нашому класному керівнику!

Батьківський комітет 1-Б класу


АКЦІЯ "МИКОЛАЙЧИК"

19 грудня учні школи №12 відсвяткували день Святого Миколая. День розпочався зі святкової лінійки і продовжився виховним заходом у фойє школі.

/Files/images/GIXwxrhEO60.jpg

Атмосфера була святкова, дружелюбна і весела.

Учні співали пісні, щедрували, показували сценки.

/Files/images/divUF6kPpew.jpg

Разом з батьками провели майстер-клас із виготовлення янголят-оберегів, які дарували один одному.

Захід пройшов в теплій, святковій атмосфері. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій!!!

/Files/images/Z5BxzR1EnEw.jpg


ВИБІР ПРОФЕСІЇ

Вибір професії – один з найвідповідальніших моментів у житті кожної людини, адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов життєвої повноцінності. Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя. До цих питань людина повертається не раз, але часто після школи молоді люди так і не знають, що б їм хотілося робити, їхні життєві інтереси ще не сформовані , тому необхідно зважити на всі аспекти стосовно вибору професії.

/Files/images/ORHcbfORVsE.jpg

24 листопада учні 10 класу відвідали Центр зайнятості у Центральному районі. Спеціалісти Центру провели цікаву екскурсію, розповіли про різноманітні професії на ринку праці, а психологи Центру провели тренінг для учнів. Діти отримали знання про професії, які мають попит на ринку праці, дізналися про рідкісні професії, виконали інтерактивні вправи.

/Files/images/uSxLAX-GTnI.jpg

Під час тренінгу діти дізналися багато нового про ту професію,яку вони хотіли б обрати, а деякі учні навіть визначилися із майбутньою професією. Сподіваємось, що відвідування центру зайнятості допомогло нашим учням визначитися з професією, вибрати навчальний заклад або підтвердити свої раніше прийняті рішення.

Прес-центр учнівського самоврядування Копитець Софія


"БАТЬКІВЩИНА, МАТИ МОЯ -ТРИ ЦІЛЮЩИХ ВІЧНИХ СЛОВА"

23 листопада у 3-В класі відбувся виховний захід на тему «Батьківщина, мати мова – три цілющих вічних слова».

/Files/images/WP_20151218_006.jpg Під час виховного заходу школярі дізналися багато цікавої інформації про свою рідну державу – Україну, яка відсвяткувала 24 серпня своє 25-річчя.Також учні розширили свої знання про Батьківщину, про Миколаїв, про державні символи, про народні традиції рідного краю та людей, що прославили Україну. Прикрашаючи карту України – побажали миру, злагоди і процвітання.

/Files/images/Фото0098.jpg
Діти розповідали вірші про Україну, про школу, про батьків, малювали малюнки, вели розмовупро чарівну, багату та щедрунашу рідну землю, про неньку-Україну.

Грали в гру «Загадай бажання», «Мікрофон».Учні пообіцяли гарно вчитись, уважно слухатись і вирости гарними синочками і дочками, щоб потім їхні досягнення лунали на весь світ.

/Files/images/Фото0100.jpg

Захід пройшов цікаво та весело.

У всьому світі – кожен зна:
Є Батьківщина лиш одна.
І в нас вона одна – єдина.
Це наша славна Україна.

В добрий час маленькі школярики, до нових незвіданих висот!

Батьківський комітет 3-В класу


ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ 1-А КЛАСУ

перейдіть за посиланням


Кiлькiсть переглядiв: 300

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.