Знайомтесь, 5-Б клас!

На гостину до Краєзнавчого музею

З метою забезпечення змістовного дозвілля учнів, виховання любові до рідного краю, вивчення природи Миколаївщини та формування ціннісного ставлення до Батьківщини 3 вересня 2018 року учні 5-Б класу під керівництвом класного керівника Мусініної К.М. відвідали Краєзнавчий музей «Старофлотські казарми», де мали можливість ознайомитися із експозицією виставки «Природа рідного краю». У ході екскурсії п’ятикласники дізналися про особливості рослинного і тваринного світу нашого регіону, отримали цікаву інформацію про гірські породи, мінерали, корисні копалини, особливості флори та фауни , природно-заповідний фонд Миколаївської області. Побачене та почуте викликало в екскурсантів непідробну цікавість та захоплення.

«Ми відповідаємо за тих, кого приручили»

Напередодні Міжнародного дня тварин у 5-Б класі було проведено інтерактивне заняття, присвячене проблемі гуманного ставлення до братів наших менших. У ході заходу діти навчалися вмінню спостерігати та доглядати за тваринами, розширили і уточнили знання про котів та собак. Залучення до активної бесіди та перегляд промовистих відеоматеріалів сприяли вихованню в учнів гуманного та дбайливого ставлення до безпритульних тварин, чуйності, доброти, милосердя.

Зустріч з воїном світла і добра

10 жовтня 2018 року у рамках проведення уроку мужності, присвяченому Дня захисника України, відбулася зустріч із військовослужбовцем, учасником АТО, прапорщиком Національної гвардії України, Столпаковим Юрієм Миколайовичем. Під час уроку мужності учні поглибили свої знання про історію та традиції дня 14 жовтня для української історії, відбувся змістовний цікавий діалог між п’ятикласниками та військовослужбовцем: вихованців цікавили найменші деталі та подробиці його військової кар’єри, історія перебування в зоні АТО. Можна з впевненістю стверджувати, що своїм особистим прикладом Юрій Миколайович утвердив віру в світле мирне майбутнє нашої держави в серцях юних патріотів.

«Немеркнуче світло великого подвигу»

74-річниці визволення України від нацистських загарбників було присвячено проведення уроку мужності «Вічна слава героям – визволителям України». У ході заходу учні-дослідники презентували історичний екскурс «Шляхами звільнення України», продемонстрували архівні відеоматеріали, а учні-культурознавці запропонували на розсуд глядачів міні-літературну композицію, в якій мовою поезії донесли до глядачів біль туги та втрат під час окупації. З непідробною гордістю учні розповідали про долю і своїх дідів та прадідів-фронтовиків. На згадку про мільйони загиблих в роки ІІ світової війни учні провели хвилину мовчання із запаленням свічок, із яких було викладено символічне зображення «1944» - року, який став вирішальним в долі України і символом перемоги над нацистами. Фіналом уроку мужності став перегляд відеоряду на пісню «Молитву за Україну», зміст якого провів паралелі із сучасною війною на Сході України. 28 жовтня 2018 року учні долучилися до патріотичної акції пам’яті - покладання квітів до меморіалу Вічного вогню. З переконаністю можна сказати, що захід сприяв утвердженню в серцях і душах п’ятикласників безмежної любові до України, бажання бути її патріотом та захисником.

«Мистецтво – найкращий педагог»

З метою формування ціннісного ставлення до мистецтва і культури, у рамках міського проекту «Школа – центр культурного середовища» учні 5-Б класу під керівництвом класного керівника Мусініної К.М. 28 жовтня 2018 року відвідали Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна. Увазі юних мистецтвознавців була запропонована оглядова екскурсія залами музею. Учні мали можливість побачити полотна різні за жанрами,технікою виконання, тематикою. Окрасою експозиції стали батальні полотна Василя Верещагіна та мариністичні картини Івана Айвазовського.

Фоторепортаж wym-1541590160499

Прес-центр 5-Б класу

ТАЄМНИЦІ ПРИРОДИ

Наше об’єднання в цьому навчальному році працює над темою « Ціннісне ставлення до природи». В зв’язку з цим ми вирішили весь рік спостерігати за змінами в живій природі.

/Files/images/image (2).jpg

В жовтні місяці нам запропонували екскурсію в Зелені хутори, де різноманітний рослинний світ. Багато цікавого ми побачили і послухали екскурсоводів про рослинність Миколаївщини.

/Files/images/image (1).jpg

Звернули нашу увагу і на рослини – символи. Ми спробували чай, який настояли на травах.

/Files/images/image.jpg

На одній із класних годин ми підвели підсумки побаченого, а також кожна група підготувала дома і розповіла про рослини, які «допомагають» людині в побуті.

/Files/images/image (3).jpg

В наших планах відвідування Краєзнавчого музею, де є багато композицій про природу рідного краю.

Прес центр учнівського колективу 2-А класу


МАЛЬОВНИЧЕ МІСТО ХЕРСОН

Цікава подорож відбулася 22 жовтня для учнів 5-Б і 2-Б класів в Херсонський обласний краєзнавчий музей, в якому є найбільше зібрання матеріалів, свідчень і предметів з історії та культури Херсонщини.

/Files/images/PA221144.JPG

Ознайомились з однією з найвідоміших та безцінних музейних скарбниць Півдня України.

/Files/images/DSC06242.JPG

Широко відкрив двері для нас Херсонський планетарій, де ми здійснили подорож до зірок. Справжній релакс, вражаюча подорож в фентезі, в променях місячного сяйва через чарівні звуки.

Занурилися в неординарну музику і екрани перетворилися для нас в двері казкових світів, які нам не приходилось бачити, але напевно ми мріяли про це.

/Files/images/PA221152.JPG

/Files/images/PA221334.JPG

У наших планах відвідати базу відпочинку «Чайка» у пониззі річки Дніпро, щоб побачити етнічний музей , музей предметів побуту наших предків під відкритим небом.

Прес центр учнів 5-Б класу.


ТАКЕ ЦІКАВЕ ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ

/Files/images/20160901_085515.jpg

У житті 5-А класу протягом І семестра відбулося багато цікавих занять та трапилось декілька цікавих пригод.

Перша історія – історія знайомства та перший урок.

/Files/images/20160901_102527.jpg

Колективне відвідування дитячої бібліотеки ім. В.Хоменко і Ш.Кобера (філія №9). Там було цікаво дізнатися, що один з юних партизанів колись давно був учнем нашої школи. Історія двох героїв справила незабутнє враження на учнів.

/Files/images/20161123_135115.jpg

Також учні 5-А клас брали участь у заході «Ми діти твої, Україно». Під час проведення цього довели, що гідні зватися дітьми України. Адже найскладніші завдання вирішували з легкістю.

/Files/images/20161111_133826.jpg

А токож ми весело зустрічали Новий рік: відвідали міську ялинку, концерт у палаці творчості учнів, а також виступ членів Миколаївської філармонії.

/Files/images/20161226_124402.jpg

Батьківський комітет 5-А класу


ЗАХОДИ 7-А КЛАСУ

Протягом нового навчального року в 7-А класі відбулося багато різноманітних заходів. Але одними із найяскравіших, це участь в шкільному осінньому ярмарку, який щорічно проходить восени, збирає не тільки учнів, вчителів та батьків школи, а й гостей з Управління освіти, Науково - методичного центру та депутатів. Ярмарок в нашій школі - це цікава традиція з багатьма запальними танками та цікавими виступами. Для учнів нашого класу це подія значима. До неї ми готуємося і з великим задоволенням, залучаємо батьків, які залюбки власноруч із дітьми готують безліч домашніх ласощів , що приносить для дітей багато позитивних емоцій.

Напередодні нового року наш клас щорічно відвідує Будинок творчості учнів , де з великим задоволенням дивимось різні вистави. Любов до театрального мистецтва зароджує в учнів не тільки інтерес до професійних постанов, але і спонукає до участі в театралізованих дійствах та розвиває творчі здібності .

Ось і в цьому році після закінчення вистави зворушливі чарівні посмішки та гарний настрій ми залишили на цьому фото.


ДЕНЬ ПРАПОРА

Хай лопотить крилом, неначе птах,
Наш прапор в піднебессі Батьківщини,
Тримаймо, браття, міцно у руках
І суще, і грядуще України!

/Files/images/7Б.jpg

Саме такими словами розпочались урочистості з нагоди Дня Прапора,який відзначається щороку 23 серпня. Це – свято, встановлене на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України…

/Files/images/7бб.jpg Учні 7 та 8 класів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з повагою ставляться до державних символів і охоче беруть участь в урочистостях до Дня прапора української держави.

З великим захопленням діти спостерігали за тим,як бійці, які брали участь в АТО, урочисто підняли Державний Прапор України, після чого городян привітали творчі колективи.

/Files/images/77.jpg Школярі впевнені, що здорова, молода нація – це патріоти, це майбутнє України .

Нехай прапор України піднімається над мирним небом, а його колір зігріває наші серця!

Прес-центр учнівського самоврядування
Кузнецова Ольга, Осмяткіна Вікторія


НАЩАДКИ ВІЙСЬКОВОЇ СПРАВИ

Однією з складових військово-патріотичного виховання є спортивні змагання «Нумо, хлопці!», які щорічно проходять в нашій школі. Ось і в цьому році хлопці 11 класу показали найкращі результати.

/Files/images/11.JPG Підтримати хлопців прийшли й дівчата. Емоції вирували, настрій у всіх був піднесений, учасників підбадьорювали оплесками, криками. Раділи і засмучувались, але не здавались.

Надії виправдались, хлопці 11 класу посіли І місце. Тож ми пишаємось майбутніми захисниками нашої Вітчизни!

Прес-центр учнівського самоврядування
Шандарчук Катерина


У 1-Б КЛАС ЗАВІТАВ
СВЯТИЙ ЧУДОТВОРЕЦЬ МИКОЛАЙ

Святий отче, Миколай!
Нашу хату не минай!
Подаруй ти нам потіху,
І торбину повну сміху,
І здоров'я для родини,
Красну долю для Вкраїни.
Нині святий Миколай
В український піде край,
Всім, хто чемний і слухняний,
Подаруночки роздасть.

Наші діти свято вірять в існування доброго захисника Миколая і намагаються не гнівити його. І тоді Святий принесе дарунки та солодощі.

/Files/images/IMAG0601.jpg

/Files/images/IMG_2016-12-19_085234_HDR.jpgМалеча виконала танцювальні композиції, пісні, читала вірші, за старанність дітлахи були нагороджені подарунками.

Але у кожному подарунку дітлахи, окрім солодощів, отримали незвичний сюрприз! Це була лозинка!

Учні були дуже здивовані, а класний керівник Раїса Миколаївна пояснила, що, якщо діти пригадають свої негарні вчинки протягом року та дадуть обіцянку гарно поводитись, Чудотворець Миколай забере лозинки.

/Files/images/IMG_2016-12-19_085129_HDR.jpg

Дуже цікаво було спостерігати, як дітлахи вчились сміливо називати свої помилки.

Цьогорічне свято запам’ятається учням та усім присутнім батькам приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

/Files/images/110.jpg

Дякуємо за таке чудове свято нашому класному керівнику!

Батьківський комітет 1-Б класу


АКЦІЯ "МИКОЛАЙЧИК"

19 грудня учні школи №12 відсвяткували день Святого Миколая. День розпочався зі святкової лінійки і продовжився виховним заходом у фойє школі.

/Files/images/GIXwxrhEO60.jpg

Атмосфера була святкова, дружелюбна і весела.

Учні співали пісні, щедрували, показували сценки.

/Files/images/divUF6kPpew.jpg

Разом з батьками провели майстер-клас із виготовлення янголят-оберегів, які дарували один одному.

Захід пройшов в теплій, святковій атмосфері. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій!!!

/Files/images/Z5BxzR1EnEw.jpg


ВИБІР ПРОФЕСІЇ

Вибір професії – один з найвідповідальніших моментів у житті кожної людини, адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов життєвої повноцінності. Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя. До цих питань людина повертається не раз, але часто після школи молоді люди так і не знають, що б їм хотілося робити, їхні життєві інтереси ще не сформовані , тому необхідно зважити на всі аспекти стосовно вибору професії.

/Files/images/ORHcbfORVsE.jpg

24 листопада учні 10 класу відвідали Центр зайнятості у Центральному районі. Спеціалісти Центру провели цікаву екскурсію, розповіли про різноманітні професії на ринку праці, а психологи Центру провели тренінг для учнів. Діти отримали знання про професії, які мають попит на ринку праці, дізналися про рідкісні професії, виконали інтерактивні вправи.

/Files/images/uSxLAX-GTnI.jpg

Під час тренінгу діти дізналися багато нового про ту професію,яку вони хотіли б обрати, а деякі учні навіть визначилися із майбутньою професією. Сподіваємось, що відвідування центру зайнятості допомогло нашим учням визначитися з професією, вибрати навчальний заклад або підтвердити свої раніше прийняті рішення.

Прес-центр учнівського самоврядування Копитець Софія


"БАТЬКІВЩИНА, МАТИ МОЯ -ТРИ ЦІЛЮЩИХ ВІЧНИХ СЛОВА"

23 листопада у 3-В класі відбувся виховний захід на тему «Батьківщина, мати мова – три цілющих вічних слова».

/Files/images/WP_20151218_006.jpg Під час виховного заходу школярі дізналися багато цікавої інформації про свою рідну державу – Україну, яка відсвяткувала 24 серпня своє 25-річчя.Також учні розширили свої знання про Батьківщину, про Миколаїв, про державні символи, про народні традиції рідного краю та людей, що прославили Україну. Прикрашаючи карту України – побажали миру, злагоди і процвітання.

/Files/images/Фото0098.jpg
Діти розповідали вірші про Україну, про школу, про батьків, малювали малюнки, вели розмовупро чарівну, багату та щедрунашу рідну землю, про неньку-Україну.

Грали в гру «Загадай бажання», «Мікрофон».Учні пообіцяли гарно вчитись, уважно слухатись і вирости гарними синочками і дочками, щоб потім їхні досягнення лунали на весь світ.

/Files/images/Фото0100.jpg

Захід пройшов цікаво та весело.

У всьому світі – кожен зна:
Є Батьківщина лиш одна.
І в нас вона одна – єдина.
Це наша славна Україна.

В добрий час маленькі школярики, до нових незвіданих висот!

Батьківський комітет 3-В класу


ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ 1-А КЛАСУ

перейдіть за посиланням


Кiлькiсть переглядiв: 374

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.