Тиждень шани державних символів

В останній тиждень вересня у школі було проведено тематичний тиждень « Тиждень шани державних символів». Стартував він 23.09.2019 року відкриттям бібліотечного тематичного стенду, виставки літератури на тему «Державність та символіка», «Символіка незалежної України», яку організувала бібліотекар школи Кубаренко О.О. У вівторок 24.09.2019 року відбувся конкурс – огляд «Найестетичніший куточок державної символіки» в класних кімнатах:

Початкова школа

І місце – 1-А клас ( класний керівник Гречко Л.О.)

ІІ місце – 2-В клас ( класний керівник Копитець В.А.), 4-А клас ( класний керівник Бондаренко С.І.), 4-В клас ( класний керівник Ябанжі А.Б.);

ІІІ місце – 2-А клас ( класний керівник Попович О.Б.)

Старша школа

І місце – 5-А клас ( класний керівник Яворська І.В. ), 6-Б клас ( класний керівник Мусініна К.М. ), 9-А клас ( класний керівник Гончаренко Ю.Г.)

/Files/images/musnna/derjavn_simvoli/IMG_4002.JPG /Files/images/musnna/derjavn_simvoli/IMG_3702.JPG

ІІ місце – 9-В клас ( класний керівник Костіна С.В.)

ІІІ місце – 11 клас Сасік О.В.

/Files/images/musnna/derjavn_simvoli/IMG_3699.JPG /Files/images/musnna/derjavn_simvoli/IMG_3700.JPG

У середу 25.09.2019 року діяла галерея дитячої творчості «Полиця державних символів «Синій, море, як день, золотий», в експозиції якої були представлені поробки в різних жанрах декоративно-прикладного мистецтва: живопис, аплікації з паперу, вироби з солоного тіста.

У четвер 26.09.2019 року класні керівники провели віртуальні подорожі «День народження держави» та інформаційні хвилини «Тиждень моєї України».

Прес-центр школи