Шановні здобувачі освіти та батьки!

Відповідно до рішення виконкому Миколаївської міської ради
від 11.07.2022 №417, з 1 вересня 2022 року освітній процес у закладах загальної середньої освіти м. Миколаєва, що належать до комунальної форми власності, організовується з використанням технологій дистанційного навчання.
Відповідно до розділу ІІІ положення «Про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України від 08.09.2020 №1115 педагогічні працівники обирають форми, методи і засоби дистанційного навчання, а також визначають доцільність проведення конкретного навчального заняття в синхронному або асинхронному режимі (лист МОН України 1/9-609 від 02.11.2020). При цьому заклад освіти діє в інтересах дитини, враховуючи вікові та індивідуальні особливості учнів, впроваджуючи до них диференційований та індивідуальний підхід.
Інформуємо вас, що уроки дистанційно будуть проводитися згідно з затвердженим розкладом навчальних занять.
Вчителі можуть здійснювати:
1. Синхронне онлайн-спілкування, коли в призначений час вчитель організовує відеоконференцію, спілкування в чаті з учнями тощо.
2. Асинхронне навчання, розтягнуте в часі, коли, використовуючи певні цифрові інструменти, вчитель створює умови для самостійного навчання учнів у зручний для здобувачів освіти час.
Вчителями буде передбачено можливі технічні труднощі проведення відеосеансів (сигнал «Повітряна тривога», відсутність електропостачання, інтернет-зв’язку тощо). Педагоги створюватимуть короткі та змістовні відеоролики уроків, проведених в онлайн-режимі для перегляду здобувачами освіти, які не мають можливості підключитися в синхронному режимі.
Наше завдання - залучити до роботи всіх здобувачів освіти. Тому у разі відсутності в учня необхідних гаджетів, компютера, доступу до мережі Інтернет, за узгодженням з класним керівником, вчителі надаватимуть індивідуальні консультації щодо виконання завдань в телефонному режимі, через особисті повідомлення.
Нагадуємо, що організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників відповідно до розкладу занять. Просимо дотримуватись зазначеного порядку, проявляти толерантність, взаємоповагу у спілкуванні.
Дистанційне навчання здобувачів освіти МГ № 12 здійснюватиметься на платформі Google classroom./Files/images/shho-take-google-classroom-yak-neyu-korystuvatysya-yak-pratsyuye-ta-osnovni-mozhlyvosti.jpg
Платформа Google Classroom дозволяє організувати онлайн-навчання, використовуючи відео-, текстову та графічну інформацію.
Учитель має змогу проводити тестування, контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання, коментувати й організовувати ефективне спілкування з учнями в режимі реального часу.
Класна кімната від Гугл – це хмарний сервіс. Долучитися до онлайн-курсу можна будь-якої хвилини за наявності комп’ютеру, ноутбуку або мобільного пристрою з доступом до інтернету.

Пам’ятайте, у синхронному режимі усі учні долучаються до уроку (відсутнім можна бути тільки з поважних причин (хвороба, технічні причини),але потрібно заздалегідь попередити вчителя або класного керівника. Відсутність по хворобі підтвержується довідкою від лікаря, з інших причин –пояснювальною від батьків.

Правила поведінки на онлайн – уроці:

1. Навчання за розкладом.

2.Учні мають приєднуватись на уроки вчасно.

3. Учні мають вмикати мікрофон і камеру.

4. Коли вчитель пояснює, мікрофон учня вимкнутий. Почнеться обговорення – і вчитель запропонує ввімкнути мікрофони.

5.Учні зобов'язані брати участь у діяльності уроку.

6. Учні мають виконувати завдання онлайн-уроку.

7. В чаті слід вести спілкування відповідно до теми, задавати запитання по суті уроку, дотримуватись культури спілкування.

8. Виконані роботи та завдання приймаються до встановленого часу (окрім випадків пов’язаних з форс-мажорними обставинами як відсутність світла, інтернету тощо). Роботи, що надіслані із запізненням, можуть не прийматись вчителем. Якщо обов'язкова робота виконувалась на онлайн-уроці, а учень був відсутній, учень не може претендувати на оцінку високого рівня за цю роботу.

9.Коли звучить сигнал повітряної тривоги, вчителі припиняють урок, повідомляють дітей протривогу та необхідність сховатися в безпечному місці.

Кiлькiсть переглядiв: 1240

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.