Учні 1-4 класів відвідуватимуть школу з 02 листопада

Державною комісією ТЕБ і НС 30.10.2020 прийнято рішення щодо надання дозволу на відвідування здобувачами освіти початкових класів у закладах загальної середньої освіти м. Миколаєва в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки з 02 листопада 2020 року.

З урахуванням стану захворюваності здобувачів освіти та педагогічних працівників, температурного режиму в закладі освітній процес в початковій ланці школи відбуватиметься в звичайному режимі.

У закладі забезпечується виконання вимог постанови Головного державного лікаря України від 28.08.2020 №50 та від 22.09.2020 №44 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19»; проведено роз’яснювальну роботу серед учасників освітнього процесу щодо необхідності дотримання карантинних заходів.